BEBIRDIE VZDĚLÁVÁNÍ

Jsme tým dlouholetých profesionálů v oblasti certifikace a vzdělávání. Po letech strávených prací pro různé vzdělávací společnosti a instituce jsem se rozhodli založit svoji vlastní značku. Naším posláním je přinášet vzdělávání v oblasti moderních digitálních technologií, obchodu a podnikání, jak pro jednotlivce, tak pro firmy. Spolupracujeme výhradně s kvalitními lektory, špičkami ve svých oborech.

Co nabízíme

LinkedIn

Kurz je určen pro živnostníky, malé podnikatele a širokou veřejnost. Zaměřuje se na efektivní komunikaci
a nastavení obsahové strategie na LinkedIn za účelem získání nových obchodních příležitostí a kontaktů.

Digitální nástroje v akci

Kurz je zaměřen na praktické dovednosti a znalosti pro živnostníky
a malé podnikatele v oblasti využití sociálních sítí, tvorby videí, grafiky pomocí Canvy a základů umělé inteligence pro efektivní propagaci jejich služeb a zboží.

Digitální komunikace pro prodejce aut

Účastníci se naučí, jak se správně prezentovat na sociálních sítích, jak natočit a upravit propagační video, jak používat grafický editor Canva a základy praktického využití umělé inteligence.

Canva

Kurz je zaměřen na pokročilé využití grafického programu Canva pro tvorbu obsahu na sociální sítě, prezentace, videa a tiskoviny, a je ideální pro ty, kteří chtějí rozšířit své znalosti a stát se odborníky na Canvu.

Řiď svůj tým jako kapitán letadla 

Kurz se zaměřuje na manažerské dovednosti a rozhodovací procesy
v krizových situacích, inspirované postupy používanými v civilním letectví, a poskytuje praktický výcvik na leteckých simulátorech s důrazem na týmovou spolupráci, leadership
a efektivní elektronickou komunikaci.

AI 4 ALL

Kurz se zaměřuje na praktické vysvětlení a využití umělé inteligence, včetně historie, vývoje, aplikací
a praktických ukázek, jak AI funguje
a jak ji efektivně využívat v různých oblastech.